דרך חכמה יותר לסגור עסקה

גלו איך Payment עוזר לכם להרוויח יותר?

שאלות ותשובות

תשלום באמצעות המערכת הנו בקשת הלוואה, מרגע שאושרה הבקשה במערכת, הלוואה למעשה נחתמה וסכום העסקה, הועבר לבית העסק. מאותו רגע סכום ההחזר החודשי ייגבה מהלקוח, אם לקוח מעוניין בביטול עסקה, עליו להגיע להסדר עם בית העסק ולפרוע את יתרת ההלוואה.

ל-Payment אלגוריתם דירוג אשראי המצליב נתונים רבים ממאגרי מידע ולאחר תהליך זה המערכת יכולה לאמוד את דירוג האשראי של הלקוח .

על מנת לאמת את זהות הלוים, מאמתת המערכת את המסמכים האישיים שנסרקו עם מאגרי מידע רבים והצלבות נוספות. את מצבם הכלכלי של הלווים אומדת אלגוריתם דירוג האשראי המתקדם שפיתחה החברה

Payment עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק בהיבט אבטחת מידע, מניעת גניבת זהויות ומניעת הונאה באמצעות הטמעת תהליכי עבודה קפדניים לצד טכנולגיה מתקדמת.

עד  3 ימי עסקים בהנחה שהתקבלו כל האישורים הנדרשים .(ת.ז,חתימות של הלקוח )
(בד"כ  ההעברה תתבצע ביום עסקים עוקב ליום ביצוע העסקה.)

ההלוואה ללקוח ניתנת על פי שיקול דעתה ואחריותה הבלעדית של Payment לאחר שבחנה את דירוג האשראי של לקוח, כמו כל גוף פיננסי אחר המעניק אשראי, תפעל החברה לגבייה מקסימלית של ההלוואות שהעמידה. חשוב לציין, כי במקרה שלקוח מתקשה לעמוד בתשלומי ההחזר, בית העסק קיבל לידיו מבעוד מועד את מלוא סכום העסקה ולא ייפגע מכך.

אין סיכון כלל לבית העסק, התשלום בגין העסקה משולם במלואו במזומן בהעברה בנקאית. הרעיון שעומד מאחורי הפעילות נולד מתוך התמודדות עם הסיכונים הקיימים לעסקים כיום מצד חשיפה לאמצעי התשלום השונים (שיקים, אי כיבוד הוראות קבע, עלויות סליקה ועסקאות הנופלות בגין חוסר במסגרת האשראי ללקוח.

Payment עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק בהיבט אבטחת מידע, מניעת גניבת זהויות ומניעת הונאה, המידע של בית העסק ולקוחותיו מוגן רק במערכות החברה ואינו חשוף לאף גורם חיצוני.

כאשר לקוח בבית עסק מעוניין לשלם באמצעות Payment, על המוכרן להקים "עסקה בקליק" ולמלא את פרטי העסקה ופרטי הלקוח,. עם סיום תהליך ההקמה ואישור העסקה, מועבר הכסף ישירות לבית העסק ותשלומי ההחזר ישולמו על ידי הלקוח ל Payment  באמצעות המערכת.

המערכת קלה מאוד להטמעה מאחר ואינה זקוקה לתשתית מחשוב ייעודית, לאחר רישום בית העסק לשירות, נכנסים לאתר או לאפליקציה ומזינים שם משתמש וסיסמא ומתחילים לעבוד.

סכום המינימום והמקסימום נקבע ע"י המערכת בהתאם לענף בו פועל בית העסק  ולנתוני העסק עצמו, סכומים אלה מעודכנים אוטומאטית וישתקפו לבית העסק בעת הזנת בקשות מימון במערכת.

ההצטרפות ל-Payment קלה ופשוטה, ניתן להירשם באתר או באפליקציה, לאחר מילוי הפרטים ייצור עימך קשר נציג החברה לביצוע המשך תהליך עד להפעלת החשבון באופן עצמאי,או להתקשר לשרות הלקוחות 03-5511177

כל נושא העלויות מוסדר בעת גיוס בית העסק בהסכם התקשרות .

Payment נבנתה על מנת לתמוך בעסקה באישור מיידי בבית העסק, מיד עם סיום תהליך הקלדת עסקה מתקבל אישור ראשוני לעסקה ומספר שניות לאחר סיום הקלדת הנתונים יתקבל אישור סופי/דחייה .

Payment מהווה יתרון משמעותי לעסקים אשר מבצעים עסקאות גדולות באלפי ועשרות אלפי ש"ח, בכך שהיא מאפשרת מימון העסקה ללא תלות במסגרות האשראי הזמינות של הלקוח.

לקוחות המשלמים ב- Payment יכולים לבחור את גובה התשלום החודשי / מספר התשלומים המתאימים להם, וזאת ללא פגיעה במסגרת האשראי שלהם בבנק ו/או בחברת כרטיסי האשראי  ובעלות תחרותית בהשוואה לבנקים ולחברות כרטיסי האשראי

בית עסק העושה שימוש ב- Payment יכול לסגור עסקאות באופן מיידי, להגדיל את כמות המכירות וגובה המכירה הממוצעת ללא תלות במסגרת האשראי הזמינה של הלקוח, במסלול תשלומים שהלקוח בוחר תוך קבלת מלוא הסכום במזומן מהמערכת ללא סיכון של שיקים חוזרים, אי כיבוד הוראת קבע ומימון תשלומים ללקוחות

כל עלוית העסקה עבור לקוחותיך מגולמות בתנאי העסקה (ריבית, מספר תשלומים וכיו"ב), סכום החזר החודשי שמוצג כולל את כל העלויות ללא עמלות ועלוית נוספות נסתרות.

כל ההודעות, הנתונים והמסמכים הקשורים לחשבונך, נשלחים תמיד לתיבת "הודעות", על מנת לצפות בתיבת ההודעות יש להיכנס עם שם המשתמש והסיסמא למערכת דרך האתר או באפליקציה.

במסך הבית ניתן להיכנס ל"הירשם" למלא את הפרטים הנדרשים ולבחור באופציה "הירשם כבית עסק", כמו כן ניתן להתקשר לחברה או לפנות במייל לתאום פגישה או לשרות הלקוחות בטלפון 03-5511177

על מנת להיכנס לחשבונך יש לוודא שהקלדת את מספר תעודת הזהות והסיסמא הנכונים (יש לשים לב שהנך מזין את הפרטים המתאימים לסוג המשתמש אליו הנך רשום לקוח/משקיע/בית עסק). אם אינך זוכר את סיסמתך יש לאפס אותה או להיעזר בשירות הלקוחות של החברה.

כל הפעולות הפיננסיות של לקוחות, בתי עסק ומשקיעים מתבצעת באמצעות הרשאה לחיוב חשבון , לא ניתן לעשות שימוש בכל אמצעי תשלום אחר כגון: שיקים, מזומן וכרטיסי אשראי.

בשלב זה ניתן להגדיר רק חשבון בנק אחד השייך לבית העסק.

כל ההודעות, הנתונים והמסמכים הרשמיים הקשורים לחשבונך, נשלחים תמיד לתיבת "הודעות", על מנת לצפות בתיבת ההודעות יש להיכנס עם שם המשתמש והסיסמא למערכת דרך האתר או באפליקציה.

ניתן לראות את פרטי ותנאי העסקאות של הלקוחות תחת תיבת "סטטוס עסקאות", על מנת לצפות בתיבת ההודעות יש להיכנס עם שם המשתמש והסיסמא למערכת דרך האתר או באפליקציה.

ניהול החשבון כולו מתבצע ומרוכז במערכת, כל שנדרש הוא להיכנס עם שם המשתמש והסיסמא למערכת, לאחר הכניסה תוכל לבצע פעולות, לעיין בעסקאות שבוצעו, מסמכים והודעות.

במידה ושכחת את הסיסמא יש להיכנס ללשונית "שכחתי סיסמא" ולבצע את הפעולות שהמערכת תנחה אותך לעשות.

Payment עומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר של אבטחת מידע ושמירת פרטיות, וכן רשומה כמאגר מידע  במשרד המשפטים, כל פרטי הלקוחות, המשקיעים והלווים מוגנים היטב במערכת בכל תקופה ושלב גם אחרי סגירת החשבון.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

השאירו פרטים ונציג PaymenT
יחזור אליכם בהקדם