המסע של דניאל לצמיחה עם Payment

המסע של דניאל לצמיחה עם Payment

03.09.2023

שיתוף

העסק שלי מוכר לקליניקות את המכשור הטכנולוגי הכי מתקדם בעולם הקוסמטיקה. אנחנו מדברים על עסקאות של עשרות אם לא מאות אלפי שקלים כל אחת. כך שמבחינתי, הצורך להנגיש פתרון תשלומים ללקוחות שלי הוא קריטי. אחרי הכל, גם הם כמוני חיים מהתזרים. הוצאה חד פעמית ועוד כבדה כזו, יכולה לשתק להם את העסק. מצד שני, כדי לצמוח ולהיות תחרותיים, הם חייבים להתקדם גם טכנולוגית. הפתרון של Payment, הוא אויר לנשימה מבחינתינו.

מחזור המכירות שלנו השתפר בשנים האחרונות ביותר מ-30% בשנה, שיעור שמעולם לא חווינו בעבר. ברור לי שבלי הפתרון של Payment, יכולתי רק לחלום על שיעור צמיחה כזה. Payment מאפשרת לנו לפרוס ללקוחות את תשלומי העסקה ל- 48 ואפילו ל- 60 תשלומים. כשהוצאה של 200,000 ₪ הופכת להוצאה של 3,000-4,000 ₪ בחודש, זה הבדל של שמיים וארץ ללקוח.

אנחנו עובדים עם Payment כבר כמה שנים טובות ומבחינתנו הם לא פחות משותפים, וכך גם הם רואים אותנו. הם מבינים שהזמן – גם שלי וגם של הלקוח – הוא יקר. הם יודעים לספק תשובות מהירות באופן דיגיטלי, פשוט ונוח, מה שהופך את כל חווית המכירה ליותר נינוחה, משני הצדדים. הם גם מקצרים לי את הדרך לסגירת העיסקה וגם אני רואה את הכסף בחשבון מיידית. זה נותן שקט ובטחון שלא חוויתי מעולם כבעל עסק, במיוחד בתחום שלי.

נוצר פה מצב שהוא WIN – WIN – WIN – אני סוגר עסקה ונהנה מתזרים מידי, Payment נהנים גם הם מסגירת העסקה, והלקוח נהנה מפריסה שנוחה לו ולא פוגעת לו באובליגו. אחרי כל כך הרבה שנים בעסקים, גיליתי שכן יכול להיות מצב בו כל הצדדים יוצאים מרוצים.

שיתוף

Payment בועידת העסקים של גלובס 7.8.2023

מחכים לכם עם כל המידע העדכני על המגמות החדשות בעולם הפינטק

Payment משיקה גרסה חדשה, רוצים להתעדכן ראשונים?

להישאר עם היד על הדופק, עם כל העדכונים השוטפים על השקות חדשות, עדכוני גרסה, יישומים ופיתוחים מבית Payment בניוזלטר החודשי

תפריט נגישות