המסע של חן לצמיחה עם Payment

המסע של חן לצמיחה עם Payment

29.11.2023

שיתוף

לא מזמן סגרתי עם לקוחה שהתעקשה לשלם בשקים. אני לא חובבת גדולה של הפתרון הזה, אבל בתקופה שבה המשק מאט, אין לי לוקסוס לוותר על עסקאות. למרות שהטיפול עצמו היה אמור לקחת 3 חודשים, הסכמתי לקבל 10 שקים בסך של 1,500 ₪ לכל אחד. ואכן, השקים ירדו באופן חלק מדי חודש בחודשו ב- 4 החודשים הראשונים.

השק החמישי חזר, וכך מצאתי את עצמי עם 6 שקים שעלי לגבות איכשהו, מלקוחה שכבר סיימה לקבל ממני את השירות. מעבר לנזק הכספי שספגתי, ההתעסקות הזו התישה אותי לחלוטין. אני כאן כדי להתעסק במכירות ובצמיחה של העסק, ולא במרדפי גבייה.

בנקודה הזו לקחתי החלטה – אין יותר תשלום בשקים, רק בכרטיס אשראי או דרך PaymenT. עבור מרבית הלקוחות, שלא מעוניינות לשלם בכרטיס ולחנוק את המסגרת, PaymenT הפך לפתרון המועדף. הסיסטם שיצרתי עם PaymenT, גורם לכך שאני כבית עסק הפסקתי להתעסק בגבייה, בניהול סיכונים, וחזרתי לעסוק נטו בצמיחה.

כשיש לך תזרים חיובי (כיוון שהכסף בPaymenT מועבר מיידית) ואפס סיכוני גבייה – הדרך לצמוח במכירות וברווח הופכת לקצרה פי כמה. אם שנה שעברה סיימנו את השנה ברווח של 400 אלף ₪, השנה הסתיימה ברווח של 650 אלף ₪! אני לא מכירה הרבה עסקים שיכולים לומר דבר כזה. אני נוקפת לזכותי הרבה קרדיט, אבל חלק לא מבוטל ממנו עומד לזכות PaymenT והפתרון מחוץ לקופסא שהם הביאו לשוק.

שיתוף

Payment בועידת העסקים של גלובס 7.8.2023

מחכים לכם עם כל המידע העדכני על המגמות החדשות בעולם הפינטק

Payment משיקה גרסה חדשה, רוצים להתעדכן ראשונים?

להישאר עם היד על הדופק, עם כל העדכונים השוטפים על השקות חדשות, עדכוני גרסה, יישומים ופיתוחים מבית Payment בניוזלטר החודשי

תפריט נגישות