המסע של רונן לצמיחה עם Payment

המסע של רונן לצמיחה עם Payment

03.09.2023

שיתוף

כבעל עסק יש לך אינספור הוצאות. תשלום לספקים, משכורות לעובדים, תשלום למע”מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי, למי לא? כולם דורשים לקבל את הכסף בזמן, ורק אני – כל היום רודף אחרי הזנב של עצמי. לסגור את החודש, לשלם לכולם בזמן, לפעמים על חשבון הכסף שלקחתי הביתה בסוף היום. נוצר מצב לא בריא, עד שאשתי כבר אמרה לי שאולי נחשב מסלול מחדש.

הבנתי שאני בצומת שמחייב שינוי. או מלחמת הישרדות, או שיפור דרמטי של תזרים המזומנים בעסק. חיפשתי באינטרנט פתרון תשלומים לעסקים ומצאתי את Payment. פתרון תשלומים נוח ללקוח, דיגיטלי, מהיר, מתחשב, ומצד שני – הכסף נכנס מיידית לחשבון העסק, פותר את התזרים, מונע סיכוני גבייה, דוחף לסגור עסקאות

מכירים את זה שדברים נראים טוב מכדי להיות אמיתיים? ניסיתי להבין איפה הקאצ’ ולא הצלחתי. אז פגשתי את מנהל תיק הלקוחות לשיחה קצרה, וקיבלתי את כל התשובות. על איך זה עובד, מה המנוע שמאחורי Payment, על האפשרות האמיתית שהוא נותן, לצמוח במקום לשרוד. להתעסק בפיתוח של העסק.

לאט ובהדרגה הפתרון של Payment צבר תאוצה, והיום הוא כבר אמצעי התשלום המועדף אצלינו בעסק. הלקוחות לא צריכים להתפשר על סלון או פינת אוכל זולים יותר, כי הם יכולים לפרוס ליותר תשלומים. ואני? פתאום מוצא את עצמי ממש רואה תזרים מזומנים חיובי בעסק – דבר שלא היה לי שנים. בשנתיים שאני עובד עם Payment, הספקנו לפתוח סניף נוסף, לגייס עוד 4 עובדים, להוריד לחצים מיותרים ובשורה התחתונה – להרוויח. והרבה יותר.

שיתוף

Payment בועידת העסקים של גלובס 7.8.2023

מחכים לכם עם כל המידע העדכני על המגמות החדשות בעולם הפינטק

Payment משיקה גרסה חדשה, רוצים להתעדכן ראשונים?

להישאר עם היד על הדופק, עם כל העדכונים השוטפים על השקות חדשות, עדכוני גרסה, יישומים ופיתוחים מבית Payment בניוזלטר החודשי

תפריט נגישות