המסע של מוניקה לצמיחה עם Payment

המסע של מוניקה לצמיחה עם Payment

צוות Payment
03.09.2023

שיתוף

בתחום שלנו, נהוג לשלם לרוב בשוטף פלוס 30 לספקים. שלא לדבר על תשלומי מיסים, תשלומים למע”מ, משכורות וכיו”ב. נוצר מצב שמצאתי את עצמי כל הזמן מחפשת מקורות מימון, מחפשת איך לסגור את החודש, איך לצמצם את החוב ולסגור את הפער בין התשלומים שקיבלתי מהמטופלים שלי מדי חודש לבין תשלומים שעליי לשלם כאן ועכשיו. רבים מהמטופלים שלי כבר הפכו לחברים, אני מטפלת בהם הרבה שנים, וזו הפכה להיות אי נעימות בינינו, כשביקשו ממני הטבות מחיר והטבות תשלומים שלא יכולתי לעמוד בהן.

ואז, הכרתי את Payment דרך קולגה מהתחום והעסק שלי פשוט עבר ממגננה לצמיחה. Payment מעבירה לי את הכסף באופן מידי, ללא סיכוני גבייה ואפשרה לי לעבור מתזרים שלילי לתזרים חיובי. המשמעויות עבורי היו עצומות: סוף סוף יכולתי לעמוד בהוצאות השוטפות, ולשלם לעובדים ולספקים בזמן וללא לחץ. נמנעתי מניצול מסגרות שגרמו לי לשלם על כך ריביות בשמיים, אפשרו לי להקצות תקציב לשיווק שיגדיל לי את כמות המטופלים שמעוניינים לסגור תוכניות טיפול אצלי, ואפשרו לי כוח מקח חזק יותר אל מול הספקים – היכולת שלי לשלם מידית לספק גרמה לכך שאוטומטית קיבלתי מחירים טובים הרבה יותר.

הפסקתי לפחד מהרגע שבו אני מגישה למטופל את הצעת המחיר, כי אני יודעת שיש לי הרבה יותר אפשרויות ללכת לקראתו ושהנושא של התשלום לא עומד בפנינו. זה מאוד משחרר עבורי. בעולם שלנו – רפואת השיניים, השירות של Payment פשוט הקפיץ אותנו עשרה צעדים קדימה.

שיתוף

Payment בועידת העסקים של גלובס 7.8.2023

מחכים לכם עם כל המידע העדכני על המגמות החדשות בעולם הפינטק

Payment משיקה גרסה חדשה, רוצים להתעדכן ראשונים?

להישאר עם היד על הדופק, עם כל העדכונים השוטפים על השקות חדשות, עדכוני גרסה, יישומים ופיתוחים מבית Payment בניוזלטר החודשי

תפריט נגישות