המלצה 5

"בשנותיי בתחום ראיתי המון לקוחות מוותרות בלב כבד על החלום, להראות ובעיקר להרגיש טוב. עם כל הרצון לעזור בתשלומים, אילוצי הקליניקה הגבילו אותי. PaymenT הנגישה את החלום להרבה מלקוחותיי, עם פריסה רחבה ונוחה בהתאמה אישית. חלקן אפילו דורשות זאת כתנאי מקדים".

המלצה 4

"בתקופה שהרבה עסקים לא גומרים את החודש, אני במקום בעייתי כעסק שמוכר מכשור לעסקים, מה שנקרא B2B – ביזנס טו ביזנס. בזכות PaymenT, במקום להתעסק בתשלומי לקוחות שחוזרים, בגבייה וניהול סיכונים – במיוחד כשהם עולים, אני מפוקס נטו במכירות וצמיחה".

המלצה 3

"כשנכנס פרויקט חדש בקליניקה, יש המון דברים לדאוג להם בו זמנית. לשלם לספקים, להזמין חומרים, ועוד הרבה דברים שצריך להספיק כדי לעמוד בדד-ליין. לדעת שהכסף מהמכירות כבר נכנס ואפשר להתקדם בראש שקט, עושה מבחינתי את כל ההבדל".

המלצה 2

"כשמחיר קורס נע בין כמה אלפים לעשרות אלפי שקלים, גיהוץ כרטיס או העברה הם אופציה פחות מועדפת. תשלום שכר הלימוד הינו חסם משמעותי לרוב הלקוחות. הפתרון של PaymenT הפך את התמונה. יותר תלמידים יכולים להרשם ולממש את עצמם. נפתחים יותר קורסים, המחזורים עולים, כולם מרוויחים"

המלצה 1

"בעולם שלנו, ההוצאות אף לא נגמרות. ממלאי שוטף כמו כתרים, שתלים וכד', הוצאות שוטפות של ניהול מרפאה, משכורות לעובדים, תשלום למע"מ… הצורך שלי בתזרים חיובי, משמעותי היום יותר מתמיד. PaymenT מספקת לי שקט להתעסק בצמיחה במקום להגדיל את החוב"

תפריט נגישות